Jakość

Bezpieczeństwo

Główną wartością Toyota Boshoku Legnica są pracownicy, którzy stanowią fundament naszego rozwoju, a troska o ich zdrowie w połączeniu z bezpiecznym środowiskiem pracy są naszymi priorytetami. W celu ciągłego podnoszenia poziomu ergonomii miejsc pracy oraz zapobiegania możliwym wypadkom, Toyota Boshoku Legnica wdrożyła zasady 5S, jak również filozofię Kaizen w ramach codziennej praktyki produkcyjnej. Rozwiązania te umożliwiają naszym pracownikom czynny udział w procesie zarządzania firmą, co pozytywnie oddziałuje na bezpieczeństwo, przebieg procesu produkcji oraz warunki pracy.

Zarządzanie jakością

Nasze starania związane z zapewnieniem najwyższej jakości w połączeniu z ochroną środowiska znajdują odzwierciedlenie w certyfikatach ISO TS 16949 i ISO 14001, przyznawanych nam od roku 2008. Mając na względzie jak najmniejszą ingerencję w środowisko naturalne, dbamy o oszczędne wykorzystanie energii i surowców w procesie produkcyjnym, jak również o odpowiednie sortowanie odpadów oraz recykling po jego zakończeniu. Będąc jedną z firm grupy Toyota Boshoku, czerpiemy z najlepszych standardów zarządzania realizowanych w ramach TPS (Toyota Production System), co w połączeniu nowoczesnymi metodami produkcji pozwala nam spełniać oczekiwania wymagających klientów oraz przyczynia się do sukcesów naszej firmy na rynku.

Satysfakcja klienta

Naszą misją jest dostarczanie podzespołów do silników samochodowych oraz filtrów powietrza, wytwarzanych z najnowszej generacji tworzyw sztucznych. Gwarantujemy klientom satysfakcję z użytkowania naszych produktów, połączoną z bezpieczeństwem oraz ochroną środowiska naturalnego. Dążymy do zapewnienia kompleksowej, najwyższej jakości poprzez najlepsze połączenie dobrego produktu, kosztów oraz czasu dostaw. Kierujemy się zasadami: „zero defektów u klienta” oraz „dostawa zawsze na czas”.

Jakość jest najważniejsza

Każdego dnia staramy się, aby jakość naszych produktów była możliwie jak najwyższa. Dzięki temu nie odnotowujemy żadnych wad u naszych klientów. Poznaj nas: sprawdź nasze technologie, zobacz park technologiczny na własne oczy.

Dane kontaktowe

Tel. +48 76 850 81 20

Fax. +48 76 866 03 01

E-mail: tble@toyota-boshoku.com

Godziny otwarcia

Pon - pt: 8:00 - 16:30 

Sobota: zamknięte

Niedziela: zamknięte

Dane firmy

Toyota Boshoku Legnica Sp. z o.o.

ul. Jaworzyńska 291 a

59-220 Legnica

NIP: 101 00 00 143